Ga naar de inhoud
Koningbet Casino Logo

Uitleg over Welkomstbonus en Free Spins bij Koningbet

100% tot €1.000 plus 300 free spins wacht op elke nieuwe speler vanaf een storting van €20. Hieronder lees je hoe de bonus, de reloads en de inzetvereisten precies werken.

Claim 100% + 300 FS

Koningbet Casino Bonus: de welkomstpakket

De Koningbet Casino Bonus bestaat uit 100% tot €1.000 plus 300 free spins op de eerste storting, te activeren met code WELCOME vanaf een minimale inzet van €20. De free spins zijn geldig op Elvis Frog in Vegas van BGaming en worden niet in één keer bijgeschreven: ze komen binnen in 3 dagelijkse sets van 100 spins. De welkomstbonus kent een inzetvereiste van 35x storting plus bonus, terwijl winsten uit de free spins zelf 40x moeten worden ingezet. Voor beide geldt een termijn van 3 dagen om aan de voorwaarde te voldoen.

Wat betekent dit in de praktijk

Bij een storting van €20 ontvang je €20 bonus, waarna je €40 (storting plus bonus) 35 keer moet inzetten voordat opname mogelijk is. Tijdens het spelen met bonusgeld geldt een maximale inzet van €5 per ronde. De maximale uitbetaling op de welkomstbonus ligt op 10x het maximale bonusbedrag, dus €10.000. Bonussen worden in UTC-tijd bijgeschreven en er kan maar één bonus actief zijn; een lopende bonus kan altijd via het profiel worden geannuleerd.

Koningbet Casino Bonus

Reload bonussen en cashback naast de welkomstbonus

Naast het welkomstpakket bieden wij vaste reloadacties. De Weekend Reload loopt van vrijdag tot zondag en geeft 50% tot €700 plus 50 free spins met code FRIDAY vanaf een storting van €30, met een inzetvereiste van 40x storting plus bonus. De Weekly Reload geldt van maandag tot donderdag en levert 50 free spins op met code WEEK, ook vanaf €30 storting. Voor deze reload heb je 10 dagen om aan de inzetvereiste te voldoen.

Wie liever met crypto speelt kan eenmalig de Crypto Bonus activeren: 200% tot 3.000 USDT met code FastCrypto vanaf een storting van 100 USDT, met een inzetvereiste van 40x het bonusbedrag binnen 3 dagen en een maximale inzet van 5 USDT per ronde. Dagelijkse cashback loopt van 5% tot 20% afhankelijk van het VIP-niveau, tot €3.000 per dag, terwijl de wekelijkse Live Cashback 25% tot €200 bedraagt. Beide vormen van cashback kennen slechts een 1x inzetvereiste, wat ze snel vrijspeelbaar maakt. Meer over hoe stortingen en opnames verlopen staat op de pagina over storten.

Bonusvoorwaarden in een overzicht

Onderstaand overzicht zet de belangrijkste bonussen en hun voorwaarden naast elkaar, zodat je in één keer ziet welk bedrag, welke code en welke inzetvereiste bij elke actie horen.

OnderdeelVoorwaarde
Welkomstbonus100% tot €1.000 + 300 free spins, code WELCOME, vanaf €20, 35x storting + bonus
Free spins winst40x inzetvereiste, binnen 3 dagen
Weekend Reload50% tot €700 + 50 free spins, code FRIDAY, vanaf €30, 40x storting + bonus
Weekly Reload50 free spins, code WEEK, vanaf €30, 10 dagen inzettermijn
Crypto Bonus200% tot 3.000 USDT, code FastCrypto, vanaf 100 USDT, 40x binnen 3 dagen
CashbackDagelijks 5-20%, wekelijks Live Cashback 25% tot €200, beide 1x inzetvereiste

De lagere 1x inzetvereiste op cashback maakt dat geld sneller vrij speelt dan bonusgeld uit de welkomstbonus of de reloads. Een overzicht van alle voordelen samen vind je op de pagina met de volledige beoordeling.

Vragen over de Koningbet bonus en free spins

Hoe hoog is de welkomstbonus bij Koningbet?

De welkomstbonus bedraagt 100% tot €1.000 plus 300 free spins op de eerste storting, te activeren met code WELCOME vanaf een minimale storting van €20.

Hoe werkt de inzetvereiste van de welkomstbonus?

De welkomstbonus kent een inzetvereiste van 35x storting plus bonus, terwijl winsten uit de free spins 40x moeten worden ingezet. Je hebt hiervoor 3 dagen de tijd.

Op welk moment krijg ik de 300 free spins?

De 300 free spins op Elvis Frog in Vegas worden niet direct in één keer bijgeschreven, maar komen binnen in 3 dagelijkse sets van 100 spins, en worden binnen 72 uur geactiveerd.

Wat is het maximale bedrag dat ik met de welkomstbonus kan opnemen?

De maximale uitbetaling op de welkomstbonus ligt op 10x het maximale bonusbedrag, wat neerkomt op €10.000.

Kan ik meerdere bonussen tegelijk gebruiken, zoals de Weekend Reload?

Nee, er kan maar één bonus actief zijn per account. De Weekend Reload geeft 50% tot €700 plus 50 free spins vanaf €30 storting, maar pas nadat een eventuele andere bonus is afgerond of geannuleerd via het profiel.

Claim 100% + 300 FS

5 min lezen · Bijgewerkt 18 okt 2026